KONTAKT

Korespondenční adresa:

Pharmatica Trade s.r.o.

P.O. Box 3

586 01  Jihlava

Česká republika

Sídlo společnosti:

Pharmatica Trade s.r.o.

Rybná 716/24

110 00  Praha 1 - Staré město

Česká republika

IČO: 28799208

DIČ: CZ28799208

Jsme plátci DPH

Ostatní informace:

E-mail: info@kotvicnikforte.cz

Web: www.kotvicnikforte.cz

Bankovní účet: 2600076366 / 2010

IBAN: CZ0520100000002600076366

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Banka: Fio banka a.s.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 100387.

Kontaktní formulář:

POZOR! Osobní vyzvednutí zboží v sídle společnosti není možné! Zboží lze objednat pouze přes tyto internetové stránky.

Nejčastější dotazy zákazníků:

Bohužel to není technicky možné. Kotvičník Forte vyrábíme v sériích a ihned po vyrobení jsou všechny varianty produktů s předstihem zabaleny a předány naší externí firmě, která se nám stará o hromadné rozesílky. Fyzicky tedy žádné produkty, které bychom mohli osobně zákazníkům prodat u sebe nemáme. Kotvičník Forte lze tedy objednat pouze přes naše internetové stránky.

Objednávky vytvořené do 12.00 hod. zpravidla odesíláme ještě tentýž den a ve většině případů je zásilka doručena následující pracovní den. Toto samozřejmě neplatí v případě, že objednáte o víkendu nebo pokud je právě státní svátek. V tomto případě se může termín doručení prodloužit. Pokud jste v objednávce zvolili platbu převodem na účet, zásilku odesíláme až po připsání částky na náš účet, což většinou termín doručení zásilky o 1 den prodlužuje. Pokud tedy na doručení spěcháte, doporučujeme zvolit platbu dobírkou.

Ano, pokud si přejete poslat zásilku jako „Balík Na poštu“ zvolte v objednávce možnost „Česká pošta – Balík Do ruky“ a do poznámky nám napište, že chcete zásilku poslat jako „Balík Na poštu“, a my již vše zařídíme.

Momentálně nabízíme k prodeji pouze Kotvičník Forte. Bylo by tedy pro nás značně neekonomické a nerozumné zřizovat kamenný obchod, výdejní místo anebo zajišťovat prodej v lékárnách kvůli jedinému produktu. Náš produkt si lze objednat pouze prostřednictvím našich stránek nebo e-mailu info@kotvicnikforte.cz.

Pokud máte cukrovku (diabetes) a již berete léky nebo inzulin, není užívání kotvičníku zemního v jakékoliv podobě vhodné. Kotvičník má schopnost snižovat celkově cukr v krvi a při současném užívání léku na cukrovku by mohlo dojít ke komplikacím. Kotvičník však může pomoci u lidí se začínající cukrovkou II. typu, kteří ještě neberou žádné léky.