GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s Kotvičníkem Forte spokojeni, nabízíme naši Garanci vrácení peněz. Vrátit zboží nám můžete kdykoliv bez časového omezení, bez udání důvodu a bez jakýchkoliv dalších skrytých podmínek. Nemusíte mít tak žádné obavy z případné ztráty svých peněz, z nevhodného nákupu, a můžete si tak náš produkt bez obav vyzkoušet.

PROČ NABÍZÍME GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ?

Garanci vrácení peněz nabízíme hlavně proto, že si v první řadě zakládáme na maximální spokojenosti našich zákazníků. I když vyrábíme produkt nejvyšší možné kvality a účinnosti, jsme si vědomi toho, že ne každému může užívání našeho produktu plně vyhovovat. Každý člověk je jiný a na každého může působit s jinou intenzitou. Abychom předešli zbytečným obavám našich zákazníků, rozhodli jsme se vytvořit naši „Garanci vrácení peněz“. Garance vrácení peněz tedy slouží k tomu, aby si zákazník mohl bez obav na sobě vyzkoušet pozitivní účinky Kotvičníku Forte a nemusel mít strach, že přijde o své těžce vydělané peníze. Toto řešení nám přijde více než fér a doufáme, že ho oceníte.

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ PENĚZ?

Pokud jste s Kotvičníkem Forte z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, můžete kdykoliv uplatnit naší „Garanci vrácení peněz“. Pro bezproblémové uplatnění naší garance postupujte dle následujících bodů.

Zboží zabalte do vhodného obalu, aby se zabránilo jeho případnému poškození při přepravě. Pro uplatnění reklamace musejí být vráceny všechny lahvičky, a to ať použité, i ty doposud nepoužité a nerozbalené. Doklad o nákupu (fakturu) není třeba k zásilce přidávat.

Na kousek papírku napište číslo svého bankovního účtu, na který chcete od nás vrátit peníze zpět a přidejte ho k zásilce. Případně nám číslo účtu můžete dodatečně oznámit na náš e-mail: info@kotvicnikforte.cz.

Zásilku odešlete prostřednictvím České pošty na adresu: Pharmatica Trade, s. r. o, P.O. Box 3, 586 01 Jihlava. Doporučujeme odeslat doporučeně, abyste měli potvrzení o odeslání pro případné řešení problémů s nedoručením.

Zásilka musí být odeslána Českou poštou! Jiným přepravcem by nebylo možné zásilku do P.O. Boxu doručit

Po odeslání zboží nám napište zprávu na náš e-mail: info@kotvicnikforte.cz, že nám zboží odesíláte zpět. Abychom mohli s vrácením zboží počítat a řádně ho od pošty převezít. Občas se stane, že nás Česká pošta o přijaté zásilce neinformuje, a vznikají pak zbytečné problémy.

Po přijetí zásilky Vám do 7 dnů odešleme peníze na Vámi uvedený bankovní účet. O odeslání peněz na bankovní účet Vás budeme informovat. Pokud do 14 dnů po odeslání zásilky nebudou peníze stále na Vašem účtu, kontaktujte nás na náš e-mail, a my provedeme kontrolu.

Upozornění!

V případě, že nebude při vrácení zboží postupováno podle bodů uvedených výše, nemůžeme zaručit bezproblémové a hladké vyřízení reklamace. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní formulář: