ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na časté dotazy. Zde jsou uvedeny naše odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud zde na svůj dotaz nenaleznete odpověď, můžete nás kontaktovat, a my se Vám budeme věnovat.

Bohužel to není technicky možné. Kotvičník Forte vyrábíme v sériích a ihned po vyrobení jsou všechny varianty produktů s předstihem zabaleny a předány naší externí firmě, která se nám stará o hromadné rozesílky. Fyzicky tedy žádné produkty, které bychom mohli osobně zákazníkům prodat u sebe nemáme. Kotvičník Forte lze tedy objednat pouze přes naše internetové stránky.

Objednávky vytvořené do 12.00 hod. zpravidla odesíláme ještě tentýž den a ve většině případů je zásilka doručena následující pracovní den. Toto samozřejmě neplatí v případě, že objednáte o víkendu nebo pokud je právě státní svátek. V tomto případě se může termín doručení prodloužit. Pokud jste v objednávce zvolili platbu převodem na účet, zásilku odesíláme až po připsání částky na náš účet, což většinou termín doručení zásilky o 1 den prodlužuje. Pokud tedy na doručení spěcháte, doporučujeme zvolit platbu dobírkou.

Ano, pokud si přejete poslat zásilku jako „Balík Na poštu“ zvolte v objednávce možnost „Česká pošta – Balík Do ruky“ a do poznámky nám napište, že chcete zásilku poslat jako „Balík Na poštu“, a my již vše zařídíme.

Při pravidelném užívání 2× denně 20 kapek vystačí jedna lahvička Kotvičníku Forte 30 ml cca na 30 dní (±10 %).

Pokud máte cukrovku (diabetes) a již berete léky nebo inzulin, není užívání kotvičníku zemního v jakékoliv podobě vhodné. Kotvičník má schopnost snižovat celkově cukr v krvi a při současném užívání léku na cukrovku by mohlo dojít ke komplikacím. Kotvičník však může pomoci u lidí se začínající cukrovkou II. typu, kteří ještě neberou žádné léky.

Při objednávce zboží máte v našem systému na výběr ze dvou možností doručení. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako Balík Do ruky nebo společností PPL. V případě volby doručení Českou poštou Vám zásilku doručí poslíček České pošty. V případě, že Vás nezastihne na doručovací adrese, nechá Vám ve schránce vzkaz a zboží bude uloženo k vyzvednutí na Vaší poště po dobu 10 dnů. Pokud zvolíte společnost PPL, bude Vás před doručením telefonicky kontaktovat kurýr. Proto je nutné uvést v objednávce své telefonní číslo, kde budete k zastižení. S kurýrem si také můžete většinou domluvit jiné místo i čas doručení. U obou možností doručení je poštovné a balné shodně 99 Kč.

V současné době nabízíme pouze 2 platební metody. V průběhu objednávky můžete zvolit buď platbu DOBÍRKOU nebo PŘEVODEM NA ÚČET. V případě platby dobírkou od Vás přepravce vybere peníze při převzetí zboží. Pokud zvolíte platbu převodem na účet, bude Vám zboží doručeno až po připsání částky na náš bankovní účet. Termín doručení se tedy zpravidla o 1 den prodlouží. Pokud na doručení spěcháte, doporučujeme zvolit platbu DOBÍRKOU.

Při testech nebyly zjištěny žádné negativní účinky při dlouhodobém užívání kotvičníku na lidské tělo, a to i při vysokých dávkách. Všeobecně však doporučujeme vždy cca po 3 až 4 týdnech na 1 týden užívání vysadit. Sice po zdravotní stránce nic nehrozí, ale tělo by si při dlouhodobém užívání mohlo zvyknout na účinné látky, a mohlo by tak postupně dojít ke snížení účinnosti této byliny.

V případě, že nebudete s naším produktem spokojeni, můžete kdykoliv využít naši „Garanci vrácení peněz“. Stačí, když nám použitý výrobek zašlete zpět na naši korespondenční adresu:

Pharmatica Trade, s. r. o, P.O. BOX 3, 586 01 Jihlava

a my vám zašleme veškeré peníze, které jste při nákupu zaplatili. K vrácené zásilce nám nezapomeňte přiložit číslo svého bankovního účtu, na který Vám máme částku zaslat, nebo nám můžete číslo účtu zaslat na náš e-mail: info@kotvicnikforte.cz. Před vrácením zboží nám prosím napište na náš e-mail, abychom o vráceném zboží včas věděli, a mohli ho co nejdříve vyzvednout na poště a následně Vám vrátit Vaše peníze.

Občas se stane, že některým zákazníkům nejde objednat zboží přes náš e-shop. Důvodů může být několik. Nejčastější příčinou bývá použití zastaralého internetového prohlížeče, zakázáním cookies ve Vašem prohlížeči nebo jiné bezpečnostní nastavení počítače. Ve většině případů pomůže použít jiný internetový prohlížeč (např. Firefox, Google Chrome, Opera, Maxthon apod.) V případě, že Vám nefunguje náš objednávkový systém, můžete objednávku provést přímo prostřednictvím naší e-mailové adresy: info@kotvicnikforte.cz nebo můžete využít některý z našich kontaktních formulářů na našich stránkách. Do objednávky nezapomeňte uvést svůj e-mail, celou adresu pro doručení, počet kusů a telefonní číslo. Počet kusů nejlépe uvádějte ve tvaru 1+0, 2+1, 3+2 apod., dle naší nabídky. Takto zaslanou objednávku ručně vložíme do našeho systému a zboží Vám zašleme na uvedenou adresu.

Momentálně nabízíme k prodeji pouze Kotvičník Forte. Bylo by tedy pro nás značně neekonomické a nerozumné zřizovat kamenný obchod, výdejní místo anebo zajišťovat prodej v lékárnách kvůli jedinému produktu. Náš produkt si lze objednat pouze prostřednictvím našich stránek nebo e-mailu info@kotvicnikforte.cz.

Občas se může stát, že vlivem špatného uzávěru nebo závitu z výroby, dojde při přepravě k povolení a část obsahu se může rozlít. Výjimečně může také dojít k úplnému rozbití lahvičky při přepravě, kdy přepravce nezachází se zásilkou, jak by měl. Pokud zjistíte, že Vám přišla zásilka jakkoliv poškozená, kontaktujte nás na e-mail info@kotvicnikforte.cz, a my sjednáme nápravu.

Obsah 1 lahvičky je 30 ml.

Ano, zboží dodáváme v bílé nárazuvzdorné obálce bez jakéhokoliv potisku. Dále je na obálce uvedena pouze Vaše adresa a naše zpáteční adresa.

Bohužel to není technicky možné. Kotvičník Forte prodáváme pouze v rámci České a Slovenské republiky.

Doporučujeme skladovat v temnu do 28 °C, vhodná může být např. domácí chladnička. Neotevřená lahvička má díky vysokoprocentnímu alkoholu v podstatě neomezenou životnost. Po otevření lahvičky však doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců

Neotevřená lahvička má díky vysokoprocentnímu alkoholu v podstatě neomezenou životnost. Po otevření lahvičky však doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců.

Ne, Kotvičník Forte lze objednat pouze přes naše stránky. Vyrábíme a prodáváme pouze jeden výrobek, a proto by bylo pro nás velice neekonomické a technicky problematické zásobovat odběratele a starat se o další obchodní kanály. Navíc bychom tím ztratili absolutní kontrolu nad kvalitou skladování. Problematické by bylo také případné uplatňovaní naší „Garance vrácení peněz“ v případě nespokojenosti.

Při objednání většího množství slevy neposkytujeme. Kotvičník Forte je určen pouze koncovým zákazníkům a pro ty nabízíme naše 3 varianty, ze kterých si vybere každý podle svých potřeb.

Bohužel toto možné není. K rozesílkám využíváme externí firmu, která má s přepravci nasmlouvané vlastní podmínky a platbu kartou jim nepovoluje, protože by to nebylo možné z jejich strany technicky zpracovat.

Kotvičník Forte je třeba brát pravidelně, 2× denně 20 kapek, a jednotlivá dávkování nevynechávat. Při pravidelném užívání se první účinky dostaví do dvou dnů od začátku užívání. U některých lidí se tato doba může prodloužit až na 1 týden. Pokud do té doby nezačnete účinky pociťovat, můžete zkusit na týden zdvojnásobit předepsané dávkování. Pokud ani po této době nezaznamenáte žádné pozitivní změny, tak na Vás bohužel kotvičník účinkuje málo nebo vůbec. V tomto případě můžete samozřejmě využít naši „Garanci vrácení peněz“.

Doporučujeme užívat jednu dávku po snídani a druhou někdy v odpoledních hodinách nebo po večeři. Důležitější než doba užívání je spíše pravidelnost. Pokud se tedy rozhodnete pro kteroukoliv denní dobu je třeba tuto dobu přibližně dodržovat i následující dny. Mezi jednotlivými dávkami by měla být aspoň 6hodinová prodleva. Nedoporučujeme užívat Kotvičník Forte na lačno. U některých citlivějších osob by to mohlo vyvolat žaludeční potíže a nevolnost.

Kontaktní formulář: